Стрипови икони Шазам статуа
Неодамнешно

Стрипови икони Шазам статуа

DEN 2.67

Достапно на барање

Оваа зачудувачка статуа совршено го доловува најсилниот изглед на светскиот Мортал од DC Comics - новиот 52. Ограничено издание од 5.200, таа мери приближно 10,25 инчи висок. Икони за DC Comics Shazam Статуа : Возрасен опсег : 8 години и повеќе. Серијата икони продолжува со друг класичен херој на ДЦ. Извајана од Адам Рос. Стои приближно 10,25 "Висок. Ограничено издание од 5.200.

Повеќе детали

Избор на купувачи