Трговска марка ликовна уметност бајка платно уметност од Лоис Брајан
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност бајка платно уметност од Лоис Брајан

DEN 399.84

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има пеперутка на група на мали цвеќиња. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Повеќе детали

Избор на купувачи