Елементи женска плус големина широка маица со вратот со ракави Долман
Неодамнешно

Елементи женска плус големина широка маица со вратот со ракави Долман

DEN 255.84

Достапно на барање

Совршено за денови во и денови надвор-Елоквии Елементи Широк маица за вратот се ажурира со ракави на Долман за да се задржи оваа цело време фава модерна. Моделот е 5’11 “, со големина 14/16. Должина на моделот е 25 1/2 ". Преголема фитла; хитови на колк. Широк врат; долги ракави на Долман. 95% рајон/5% спандекс. Машината што може да се мие. Увозот на елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Повеќе детали

Избор на купувачи