Третките за кучиња од говедско месо од свежо куче, оз
Неодамнешно

Третките за кучиња од говедско месо од свежо куче, оз

DEN 0.33

Достапно на барање

На Fresh Pet®, имаме единечна мисија-да ја донесеме моќта на свежи, вистински состојки на нашите кучиња и мачки. И, ние сме посветени да го сториме тоа на начини што се добри за нашите миленици, за луѓето и за планетата. Fresh Pet® е реална, целата природна храна за домашни миленици направена од нула со најсвежите состојки во нашата кујна. Нашите оброци се изработени во вистинско месо и зеленчук што можете да ги видите. Никогаш немаме конзерванси - затоа ќе најдете во фрижидер на патеката за храна за домашни миленици. Трекатите за говедско месо од говедско месо од свежо месо се третираат со големина на залак направени од целото природно говедско месо, бавно варено до совршенство за тој оригинален мирис на скара и ќе го вкуси вашето кученце ќе полуди. ? Направено со сочно, бавно скара говедско месо? Ладил за свежина? Resealable Tag? ? Е во рок од 14 дена од отворањето? Чувајте во фрижидер.

Повеќе детали

Избор на купувачи