Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување слаби фармерки, големини на половината 24-36
Неодамнешно

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување слаби фармерки, големини на половината 24-36

DEN 2.33

Достапно на барање

Сребрени фармерки копродукции Суки Средни издигни слаби фармерки - Суки е наше најпродавано кривото погодно од добра причина. Дизајниран за подобрување на кривините, Суки создава ласкава силуета со леснотија во колкот и бутот за да го прегрне секој агол. Класичниот среден пораст е удобен, а контурираната лента за половината обезбедува вклопување на нула-јаз. Слаби фармерки со темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 9.25 '' Среден пораст; 27 "/ 29"/ 31 "инсеми.

Повеќе детали

Избор на купувачи