Мармонт Хил Глазгов картичка Пан Ам Гроздобер авијациска печатење на платно
Неодамнешно

Мармонт Хил Глазгов картичка Пан Ам Гроздобер авијациска печатење на платно

DEN 719.84

Достапно на барање

Автентична гроздобер авијација печатано одделение од платно печатење, подготвени да висат Мармонт Хил „Глазгов картичка“ Пан Ам Гроздобер авијациско печатење на платно : автентични гроздобер авијациски отпечатоци од архивите на Пан Ам. Печатење на платно од уметник од одделение, произведено со најсовремена технологија за печатење со инк-џет. Мастилата засновани на пигмент овозможуваат најширок спектар на бои, давајќи неверојатни нивоа на острина. Професионално галерија завиткана со рака над 2 "тешка дрвена рамка. Пристигнува подготвена за виси.

Повеќе детали

Избор на купувачи