Персонализиран подарок за мајка - ако мајките беа цвеќиња рамка, јас верзија
Неодамнешно

Персонализиран подарок за мајка - ако мајките беа цвеќиња рамка, јас верзија

DEN 351.84

Достапно на барање

Прославете го Денот на мајката, роденден на мајки или посебен празник или прилика со нашиот персонализиран подарок за мама дрво рамка. Врвен квалитет, рамка со природно дрво се одликува со дизајн на грб за екранот на табелата, или подготвен за монтирање на wallидови. Мерки за рамки 8 3/4 "x 6 3/4 " и има фотографија од 4 "x 6 ". Ја карактеризира статичката фраза "Ако мајките беа цвеќиња, би те одбрал ". Персонализирајте со какво било затворање, една линија до 24 карактери. Персонализирана рамка за подароци за Денот на мајката - Ако мајките беа рамка за цвеќиња, јас верзија : прикажува фотографија од 4 "x 6". Мерки 8 3/4 "x 6 3/4" природно дрво рамка.

Повеќе детали

Избор на купувачи