Точка Фитнес Модул
Неодамнешно

Точка Фитнес Модул

DEN 3.00

Достапно на барање

[Супер Лесна Инсталација И Совршено Се Вклопуваат ] - само 5 минути за камионот да Се Истакне малку повеќе! Лесно за поставување и нанесување на хаубата вметнете букви, совршено се вклопуваат во шуплината на аспираторот. Совети : Бидете сигурни дека темелно ќе ги исчистите вдлабнатините за да обезбедите долговечност на лепилото пред да го нанесете. [ Безбедно И Безбедно Отстранување На Миење автомобили] - Споредете со обичните налепници за стапчиња и кора, нашите налепници се направени од 3М лепило, отпорни на временски услови и безбедни за миење автомобили, нема да избледат. Еднаш Ако сакате да ја отстраните бојата, НЕМА да бидете оштетени и нема да оставите несакани остатоци или дамки. [100% Оригинално 3м Сертифицирано Лепило] - вградено последно! Убав материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со висококвалитетна лента ОД 3 МЕТРИ на грбот, отпорност на долгорочно изложување на сончева светлина дожд или атмосферски влијанија. Забелешка : Користете топлински пиштол/ фен за коса за да го загреете телото, како и буквите како мерка на претпазливост пред да ги инсталирате во зимско време. [3Д Подигната И ја Прави Вашата Хауба "Поп"] - подигната цврста буква со значка со убав наклон за да одговара на закривената, сложена вдлабната површина создава кул 3Д. Тешката и Сјајна налепница навистина ја ПРАВАТ предната хауба да СЕ ПОЈАВИ на суптилен начин. [Најдобар Подарок За Семејството Или Пријателите И Купување без ризик] - буквите за вметнување хауба ќе бидат најдобриот подарок за вратите на вашите семејства или автомобилот на вашиот пријател . ЛЕСЕН начин да додадете малку одблесок во нивниот автомобил. И ако сте незадоволни од буквите од која било причина. Ние нудиме 3 месеци поддршка и 24 часа услуги на клиентите.

Повеќе детали

Избор на купувачи