Џалиоинг Женски Памучни Ленени Панталони Еластично Копче За Половината Права Цевка Нога Еднобојни Џебни Панталони За Одмор
Неодамнешно

Џалиоинг Женски Памучни Ленени Панталони Еластично Копче За Половината Права Цевка Нога Еднобојни Џебни Панталони За Одмор

DEN 0.67

Достапно на барање

65" Должина 104. Прилика : Удобни панталони, совршени за работа, секојдневно, надвор и околу, секојдневно, трчање, спорт, пешачење, кампување, пикник, јога, теретана, излегување, шопинг, улица, одмор, клуб, забава, плажа, дом и други прилики.18 "Половината 1 100см/39. Уникатен Дизајн : Висок Струк, Среден Струк, Исечен Струк, Еластичен Струк, Петелки Половината, Полно-Еластичен Струк, Среден Пораст, Среден~Висок Пораст, Широка Нога, Права Нога, Повлечена Права Нога, Панталони За Глуждот, Нога За Подигање, Исечена Нога, Панталони Со Патент Што Се Протегаат, Слаба Нога, Кратка Должина, Просечна Должина, Палацо Панталони, Товарни Панталони, Затворање На Копчиња, Затворање На Врвки Одблесокот Денин Фармерки, Размавта Џеб, Цвест Џеб, Аранжман Џеб, Директно Џеб, Монета Џеб, Заварување Џеб. Колокација : Овие ласкави меки панталони се идеални за кошули, Маица, блузи ,renchот палто, костуми, дуксери, палта, блејзер, блузи, долна кошула, патики, чизми, потпетици, ѓердани и многу повеќе. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Колк 1 112cm/44.82 "Половината 9 94см/37.

Повеќе детали

Избор на купувачи