Шеа Влага Против Првут Регенератор За Посилна Коса И Поздрав Скалп Со Јаболков Оцет И Шеа Путер, оз
Неодамнешно

Шеа Влага Против Првут Регенератор За Посилна Коса И Поздрав Скалп Со Јаболков Оцет И Шеа Путер, оз

DEN 207.52

Достапно на барање

Поздравете ги безгрижните денови на скалпот! Шамоистура Јаболков Оцет Регенератор Против Првут ја ублажува иритацијата на скалпот и ја остава косата мека и мазна. Овој регенератор против првут, натопен со јаболков Оцет, Витамин Б3, Салицилна Киселина, помага да се елиминира лупењето и чешањето поврзани со првут. Нашиот систем за нега на коса од јаболков Оцет е формулиран со Фер Трговија Шеа Путер и е дизајниран да се грижи за микробиомот на вашиот скалп и да ја зајакне вашата коса. Кога се користат заедно, нашиот шампон и регенератор навлажнуваат и зајакнуваат за помалку кршење и здрав изглед на косата. Шимоистурата е позната и сакана по својата одржливо произведена добрина. Направено е со љубов кон тебе. Како и повеќето од нашите производи за нега на коса, овој регенератор против првут е формулиран без парабени, без фталати, без минерално масло или вазелин и е тестиран на нашето семејство со генерации и никогаш на животни. Никогаш на животни. Борба против симптомите на првут со НАШИОТ НОВ Регенератор Против Првут!. Овој регенератор, натопен со Јаболков Оцет, Салицилна Киселина и Фер Трговски Шеа Путер, ја остава косата мека и мазна. Нашата Колекција Против Првут е дизајнирана да се грижи за микробиомот на вашиот скалп и да ја зајакне вашата коса. Помага во елиминирање на лупење и чешање поврзани со првут. Користете го нашиот шампон и регенератор заедно за да го отстраните таложењето, да ја навлажнете косата и целокупното зајакнување за помалку кршење. Производите за коса од шамоистура, како овој регенератор на скалпот, се формулирани без парабени, без сулфати, без минерално масло или вазелин. Сите Производи за нега на коса со Шамоистура се етички тргувани, одржливо произведени и без суровост. Шамоистура. 13 мл.

Повеќе детали

Избор на купувачи