Сехао Трчање Патики Удобни Чевли Лесни Модни Рамни Дами Женски Патики Мрежа Црна САД
Неодамнешно

Сехао Трчање Патики Удобни Чевли Лесни Модни Рамни Дами Женски Патики Мрежа Црна САД

DEN 319.68

Достапно на барање

3" нога широк : 8. Материјал за влошка : Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Единствен Материјал : Пу Чевли Висока Пета : 3см/1.Забелешка : бојата на моделот на змија варира.Стил на пети : Кружен [Стил]Едноставен И мода ве прават попривлечни.Ве молиме известете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно носење, такви фармерки. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Плажа, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Плажа, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. Мека, отпорна на абење и еластична, погодна за сите видови спортови. ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. Ве молиме известете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби.Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Рекреативни Чевли Висока Пета : 3см/1.Зголемување Високо : Нупер Материјал : Решеткаст : Секојдневен, Моден Материјал : Пузизеусукеуцнфут Должина Нога wide3774.5" Големина : 38 САД : 7.9"Size : 37 US : 7 UK : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.

Повеќе детали

Избор на купувачи