Обична Вкрстена Мулти Џеб Со Едно Рамо Најлонска Водоотпорна Торба За Патување Шопинг Пешачење Секојдневна Употреба Подароци За Жени Оксфордска Ткаенина
Неодамнешно

Обична Вкрстена Мулти Џеб Со Едно Рамо Најлонска Водоотпорна Торба За Патување Шопинг Пешачење Секојдневна Употреба Подароци

DEN 2.67

Достапно на барање

Обична Вкрстена Мулти Џеб Со Едно Рамо Најлонска Водоотпорна Торба За Патување Шопинг Пешачење Секојдневна Користкарактеристики : Врвен Квалитет Изработен од Врвни Најлонски И Водени Материјали, Издржлив, Перен, Стилски и Различен. Прекрасно дизајнирана, оваа висококвалитетна чанта за вкрстено тело има ретро секојдневен дизајн што може да се користи како торба за рамо, торба за гласник, чанта и чанта за вкрстено тело. Опремен со ремени за рамо, ќе одговара на повеќето луѓе. Доволно практично за чување на вашиот телефон, клучеви, дневни потреби. Обезбедува доволно простор за складирање, идеален за складирање на вашите дневни потреби. Структура, оваа најлонска торба за гласници има 1 главен оддел, 1 преден џеб, повеќе џебови за организирање на предметите што ви се потребни. Една од најдобрите торби на отворено за семејството, девојките, нека вашето срце се рефлектира во подарокот тежина : 145g/5.11 oz Material : oxford Size : 31x15x8cmncluded : 1x водоотпорна торба ЗА гради XMMSWDLA Обичен Вкрстено Тело Мулти Џеб Едно Рамо Најлон Водоотпорна Торба За Патување Шопинг Пешачење Секојдневна Употреба Подароци За Жени оксфорд ткаенина. Можете да го користите насекаде, во канцеларија, училиште, кафетерија, студентски дом, кујна, градина. Најдобар подарок за семејството или пријателите, Велигден, Божиќ, Денот на Свети Патрик, денот на Шегата, Денот на Благодарноста, Денот На Националното Знаме, Денот На Мајката, Денот На Арбор. Направете ја вашата работа полесна и поефикасна, намалете го заморот и направете ве посреќни. Ве молиме внимателно проверете ги информациите за производот во описот и сликите пред да нарачате. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме во секое време. Домашна И Градинарска Надворешна Опрема домашни и градинарски градинарски алат ,надворешни алатки,Алатки за декорација на домот И Подобрување На Домот.

Повеќе детали

Избор на купувачи