Ушна кука Безжична Слушалка за #уред_серија - Слушалки Бум Микрофон Без Раце Единечни Слушалки ПРЕКУ Увото СЛУШАЛКА X4G за iPhone XS, Макс, XR, 13, Про,Макс, 12, Про, Макс, МИНИ, ?
Неодамнешно

Ушна кука Безжична Слушалка за уред_серија - Слушалки Бум Микрофон Без Раце Единечни Слушалки ПРЕКУ Увото СЛУШАЛКА X4G за iPhone

DEN 2.67

Достапно на барање

Безжична Слушалка за уши за #уред_серии-Микрофон За Бум На Слушалки Без Раце Единечни Слушалки ПРЕКУ Слушалката ЗА Уши X4 G ЗА i Phone XS,Max,XR,13,Pro,Max,12,Pro,Max,Mini,SE (2022),11,Pro,Max 2 E17 G6 - Одиф ако поминувате многу време на вашиот мобилен телефон, навистина ќе го цените удобност на оваа Слушалка. Обезбедува брз и стабилен пренос на сигнал и мала потрошувачка на енергија и ви дава висококвалитетен звук за слушање и разговори. Кога сте во телефонски разговор или видео разговор, технологијата за откажување на бучавата со двојна микрофон ќе го филтрира бучавата во позадина, така што вашиот глас звучи погласно и појасно на другиот крај. Крајна удобност ушните гелови се достапни во 3 различни големини (С, М, Л) за да обезбедат snug.It удобно одговара на сите видови уши.Дури и ако го носите цел ден, нема да има непријатност и замор.Ротирачки Повлечете ја куката за уво, за да одговара на малите уши и може да се обезбеди цврсто вклопување. Погоден е и за некој што носи очила. Музика со мене " движење", IPX8 отпорен на пот и отпорен на прашина. ЗАБЕЛЕШКА : Ова е Една Слушалка за едно уво. Дискретен дизајн зад увото : обезбедува максимално вклопување и удобност. Овозможува разговори без раце со вграден микрофон за бум. Со функцијата за вибрирачко предупредување, нема да пропуштите важни повици. Забелешка : ова е една слушалка за едно уво. Слушалката усвојува најнов чип, брзо спарување, стабилен пренос на сигнал, мала потрошувачка на енергија и безжичен опсег од 32 стапки, во комбинација со вграден микрофон, можете да примате/одговарате повици и повторно да го бирате последниот повик. Флексибилен дизајн со ротирачка кука за уво од 360 степени и прилагодлив микрофон за бум од 270 степени. Реверзибилна слушалка за лево или десно уво. Ipx8 отпорен на пот и отпорен на прашина ви овозможува да го користите во испотени спортски сали и работно место без никаква загриженост. Звучникот со висока чувствителност ја оптимизира јачината на звукот и го подобрува квалитетот на звукот. Намалување на бучавата од ветерот : обезбедува поништување на бучавата и оптимално подигање на гласот. Доставување ненадмината јасност на гласот преку cvc8. 0 технологија за поништување на бучава. Двојна микрофон прецизно одвојување на вашиот глас од 80db на сообраќај бучава. 1,5 часа целосно наполнети слушалки нудат до 30 часа зборување и слушање. И ако брзате, брзото полнење од 10 минути ви дава до 60 минути време за разговор. Моќното траење на батеријата носи погодност во вашиот живот. Управувајте со вашиот ден, само со активирање на вашиот телефонски асистент. Остварете повик со пријателите, уживајте во забавата, добивајте информации, слушајте музика и известувања, поставувајте потсетници и многу повеќе.

Повеќе детали

Избор на купувачи