Порцелански Кукли Колекционерска Куклена Куќа Минијатурен Минијатурен Мебел Минијатурна Порцеланска Кукла Готвач Порцеланска Кукла За Куклена Куќа #2
Неодамнешно

Порцелански Кукли Колекционерска Куклена Куќа Минијатурен Минијатурен Мебел Минијатурна Порцеланска Кукла Готвач Порцеланска

DEN 767.84

Достапно на барање

Порцелански Кукли Колекционерска Куклена Куќа Минијатурен Минијатурен Мебел Минијатурна Порцеланска Кукла Готвач Порцеланска Кукла за Куклена Куќа #2спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Керамичка Кукла Луѓе Постојана Висина Со Основа На Заградата : Прибл. 15,3 см/6 Во должина На Основата на заградата : Прибл. 5,2 см/2инширина На Основата на заградата : Прибл. 4см/1,6 воматеријал : Керамички, платноопционален Тип : #1, #2, # 3 Список На Пакети : 1 х Кукла Луѓето Забележуваат : 1. Не е играчка за мали деца, обрнете внимание за да избегнете деца што јадат или повредуваат случајно.2. Бојата на косата ќе биде испратена по случаен избор, и бидете сигурни дека нема да ви пречи пред да нарачате. Керамичките екстремитети може да се свртат, а лактите, половината и колената може да се свиткаат, што лесно може да претставува различни шармантни пози. Доаѓа со штанд, така што тие можат да стојат независно со стабилност. Овој производ е совршена самодоверба додатоци за 1 : 12 скала дулхаус згради. Изработен е од здрави и еколошки материјали и може да се користи со доверба. Минијатурниот модел на порцеланска кукла од 1 : 12 скала е подарок што вреди да се собере.

Повеќе детали

Избор на купувачи