Црна Табла Покритие
Неодамнешно

Црна Табла Покритие

DEN 0.33

Достапно на барање

Оваа ставка е дизајнирана да одговара на одредени возила. Ве молиме, обезбедете правилно поставување на делот пред да го купите овој проект. Контактирајте го продавачот директно за дополнителни информации и достапност на производот. ДАШМАТ ЦРН ВЕЛУР. Драматично Ја Намалува Маглата На Шофершајбната Предизвикана Од Гасови Испуштени Од Контролната Табла. Ја Штити Цртичката Од Оштетувања Од Сонце, Помагајќи Да Се Запре Пукањето И Искривувањето. Намалување На Опасни Шофершајбната Отсјај. Прилагодено Направено За Да Одговара На Секоја Контролна Табла. Изработени Од Мек, Елегантен Богат Велур.

Повеќе детали

Избор на купувачи