Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Жолти Килими Од Традиционална Област, 8' 12'
Неодамнешно

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Жолти Килими Од Традиционална Област, 8' 12'

DEN 2223.20

Достапно на барање

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Nsn внатре
Неодамнешно
Nsn внатре
Достапно на барање
DEN 319.84
Пофалбата: