Женски Спортски Градници Целосна Покриеност Склекови Нараквици Чипка Зелена Л
Неодамнешно

Женски Спортски Градници Целосна Покриеност Склекови Нараквици Чипка Зелена Л

DEN 479.84

Достапно на барање

Големина : С ЕУ : 34 БИСТА : 70см/27,56" Должина : 25см/9,84" Големина : М ЕУ : 36 БИСТА : 75см/29,53" Должина : 26см/10,24" Големина : Л ЕУ : 38 БИСТА : 80см/31,50" Должина : 27см/10,63" Женски Полн Чаша Тенка Долна Облека Плус Големина Безжичен Спортски Градник Чипка Градник Градник ЧАША големи димензии елек брасфеатури : 1.It изработен е од материјали, Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус 2.Се фокусира на долна облека за вас, Ќе Се направи супер секси и заводлива 3.Послужете ноќна облека и исто така стимулативен комплет за животот на паровите 4.Направи супер секси. 5.Ве прави пожешки, посекси и попривлечни,направете ја ноќта поубава! Женски Спортски Градници Целосна Покриеност Склекови Нараквици Чипка Зелена л. светлосни контурни чаши за природно обликување и поддршка. €ЗДРАВЈЕ и УБАВИНА} спортски градници Со Големо влијание Погодни за Пилатес,тенис,трчање,јога,фитнес,Теретана,тренинг,тренинг или дневен салон. Тие исто така можат да бидат најдобриот подарок за одмор за мама,сопруга или спикална дама. Со заштита на спортскиот градник, можете само да се потите и да вежбате!. ЦЕЛОДНЕВЕН ГРАДНИК ЗА УДОБНОСТ-тајната е во супер меката, ткаена растеглива ткаенина што одговара на вашето тело. Овие беспрекорни градници за жени помагаат да се елиминира испакнатоста, промовирајќи мазна силуета под вашите омилени кошули и фустани!. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Повеќе детали

Избор на купувачи