Преден Амортизер-Компатибилен Со-Oldsmobile Vista Крузер 1974
Неодамнешно

Преден Амортизер-Компатибилен Со-Oldsmobile Vista Крузер 1974

DEN 1.00

Достапно на барање

Преден Амортизер-Компатибилен со 1968-1975 Oldsmobile Vista Cruiserposion : Front Note : Улица/Лента Повлечете Шокови; 70/30 Серија; Напред; со 0 во. Лифт/Капка Компресија / Враќање : 70/30компатибилен со или Одговара : - 1970 - 1975 Олдсмобил Виста Крузер 7.5 Л V8 - 1968 - 1975 Oldsmobile Vista Крузер 5.7 L V8 - 1968 - 1969 Oldsmobile Vista Крузер 6.6 L V8 Fits Години : 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975. Амортизер.

Повеќе детали

Избор на купувачи