Гроздобер Инспириран Прстен-Лабораторија Создаде Рубин Прстен Со Моисанит Ореол, 14к Бело Злато, САД 5.50
Неодамнешно

Гроздобер Инспириран Прстен-Лабораторија Создаде Рубин Прстен Со Моисанит Ореол, 14к Бело Злато, САД 5.50

DEN 1.00

Достапно на барање

* Направете ги сите обожаватели на вашиот стил носејќи Го Овој Гроздобер Инспириран Создаден Рубин Прстен.• Украсена Со Лабораторија Со Тркалезно Сечење, Создаде Рубин Во Поставување Со Двојна Шипка Со Ореол Од Моисанит и Детали со Монистра.• Пенливи Моисанитни Камења се набиени преку половина од Интригантното Стебло на Круната.* 1 Кт Лабораторија Создаден Рубинскиот Прстен е составен Од Златен Метал и ќе ви даде извонреден изглед.• Таа ќе се чувствува како принцеза носејќи го овој Прстен на Круната надарен од вас.* Ааа Квалитетна Лабораторија Создаден Рубински Скапоцен камен е совршена алтернативна опција за рубин во буџетот.• Накитот росек им овозможува На клиентите најдобри парчиња накит обложени со скапоцени камења со одличен квалитет украсени во злато.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI0821212899 Ring Големина : Големина НА САД 5,50 14k Варијација На Бело Злато Вкупна Тежина На Камен : 0,9450 Каратметална Тежина : 2,30 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто/Розово Злато (Контакт ЗА 10k,925 Стерлинг Сребро Направете софистицирана изјава Со Создаден Рубин што е рачно изработена за да го подобрите секој изглед што ќе го изберете носете. Лабораторија Одгледуваниот Руби е буџетска опција за уживање и уживање во луксузот. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

Повеќе детали

Избор на купувачи