Подлога За Потпирач За Раце За Автомобили, Подлога За Потпирачи За Раце За Автомобили Опфаќа Универзална Централна Конзола Автоматско Седиште Бо Заштитно Перниче
Неодамнешно

Подлога За Потпирач За Раце За Автомобили, Подлога За Потпирачи За Раце За Автомобили Опфаќа Универзална Централна Конзола Автоматско

DEN 3.00

Достапно на барање

Спецификација : . Универзално за сите видови автомобили. Мазна површина, е најдобриот подарок за љубител на автомобили. Лесен, отпорен на абење и отпорен на прашина. Ја штити кутијата за потпирач за раце за автомобил од оштетување, истурање, гребнатини и нечистотија. Ја подобрува удобноста на потпирачот за раце и го држи потењето подалеку. Тип : Автомобил Потпирачот За Рака Рампа. Материјал : Памучна Постелнина. Карактеристики : Лесен За Инсталирање, Подлога За Автомобил, отпорна На Прашина, Отпорна на Абење. Големина : 30см х 21см/11.81 "х 8.27" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 x Автомобил Потпирач За Рака Рампа Универзална За сите видови на автомобили. Мазна површина, е најдобриот подарок за љубител на автомобили. Лесен, отпорен на абење и отпорен на прашина. Ја штити кутијата за потпирач за раце за автомобил од оштетување, истурање, гребнатини и нечистотија. Ја подобрува удобноста на потпирачот за раце и го држи потењето подалеку.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1087.84
Пофалбата: