Женски Панталони Летни Хеланки До Колена Вежба За Вежбање Јога Со Висок Струк Каприс Секојдневно Лето Со Џебови
Неодамнешно

Женски Панталони Летни Хеланки До Колена Вежба За Вежбање Јога Со Висок Струк Каприс Секојдневно Лето Со Џебови

DEN 3.00

Достапно на барање

Женски Хеланки До Колена Вежба За Вежбање Јога Со Висок Струк Каприс За Секојдневно Лето Со Џебовикарактеристики : путер мек материјал, мат финиш. Доволно густа и сквотирана отпорна умерена количина на компресија држете сѐ на место И обезбедете поддршка високиот, растеглив беспрекорен појас го крие целулитот и нема Да се лизне надолу По Високиот Струк : половината е добро дизајнирана и го покрива папокот. Обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето.Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени панталони Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66см/25.98 "Колк : 90см/35.43" Должина : 85см/33.46 " Летни Панталони : Совршени за лето, овие женски панталони се дизајнирани да бидат удобни и со мала тежина во топло време. Стилски дизајн : овие трендовски панталони имаат модерен дизајн кој ќе ве одржува да изгледате најдобро цела сезона. Неспоредлива удобност : со нивната ткаенина што дише и удобно вклопување, овие панталони се совршени за целодневно носење. Панталони за сите прилики : Без разлика дали сте тренингот или на одмор, овие разноврсни панталони се погодни за секоја пригода. Ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 271.84
Пофалбата: