Памук Пантон Своч 18-Сјајна Орхидеја
Неодамнешно

Памук Пантон Своч 18-Сјајна Орхидеја

DEN 0.33

Достапно на барање

Вистински парчиња памучна ткаенина од 4х8 инчи од индивидуална Мода На Пантоне и домашни бои. Секое обоено парче ткаенина е преклопено назад за да се направи двослојна презентација од 4х4 инчи во херметички затворен УВ заштитен плик. Се користи од модни дизајнери и внатрешни декоратори за комуникација со клиенти и продавачи. Обезбедува точен начин за комуникација на бојата. Конзистентна-репродуктивна боја. Оптимизирана конзистентност на бојата.

Повеќе детали

Избор на купувачи