Џајотаи Дозвола За Жени Панталони Жени Мода Обичен Џеб Со Цврста Боја Преклопете Лабави Панталони Со Целосна Должина Враќање Каки
Неодамнешно

Џајотаи Дозвола За Жени Панталони Жени Мода Обичен Џеб Со Цврста Боја Преклопете Лабави Панталони Со Целосна Должина Враќање

DEN 269.44

Достапно на барање

Жени Мода Обичен Џеб Со Цврста Боја Преклопете Лабави Панталони Со Целосна Должина Карактеристики : Карактеристики : Секојдневни панталони, панталони, еднобојна боја, моден дизајн, секојдневни панталони воumn и зима.Материјал : Памук. Памучни влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сезона : Type/Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Материјал : 60% Памук,40% Тип На Ленена Шема : Цврста Боја : Фитстајл : лежерна, модна должина : Тип На Обични Панталони : метод На Долго Перење Панталони : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Со Должина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-98см/25.20-38.58 "Должина : 102см/40.16" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-102см/26.77-40.16 "Должина : 103см/40.55" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-106см/28.35-41.73 "Должина : 104см/40.94" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76-110см/29.92-43.31 "Должина : 105см/41.34" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80-114см/31.50-44.88 "Должина : 106см/41.73" . Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 84-118см/33.07-46.46 "Должина : 107см/42.13" . Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 88-122см/34.65-48.03 "Должина : 108см/42.52" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : Ххххх-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 92-126см/36.22-49.61 "Должина : 109см/42.91" Дозвола За Жени Панталони Жени Мода Обични Еднобојни Џебни Преклопувања Лабави Панталони Со Целосна Должина. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Плус Големина Жени Панталони Дозвола 1 10 . За Жени Панталони Дозвола под 1 10. Враќање И Дозвола Женска Облека 1 15.

Повеќе детали

Избор на купувачи