Инктастични Момчиња Иден Пилот Панда Подарок Бебе Момче Боди
Неодамнешно

Инктастични Момчиња Иден Пилот Панда Подарок Бебе Момче Боди

DEN 319.84

Достапно на барање

Оваа симпатична панда лета со авион на овој иден пилот подарок за мало момче. Инктастични Момчиња Иден Пилот Панда Новороденче Краток Ракав Боди Машки Бело Новороденче. Иден Пилот Детски Ползавец облека за момчиња со панда мечка и старомоден авион. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. летечкиот авион деца момче едно парче новороденче ползавец hws.

Повеќе детали

Избор на купувачи