Изгрејсонце Сенка Едро Хардвер Комплет, 39-Стапки Жица Јаже И Стеги Обложени Челик Кабел Совршен За Поставување На Вашиот Сенка Плови
Неодамнешно

Изгрејсонце Сенка Едро Хардвер Комплет, 39-Стапки Жица Јаже И Стеги Обложени Челик Кабел Совршен За Поставување На Вашиот Сенка

DEN 0.33

Достапно на барање

КРШЕЊЕ СИЛА-8 парчиња од нашата галванизирана жица јаже. Нашето жичано јаже има јачина на кршење од 1400 килограми. и работна сила од 850 килограми. Овозможува различни активности за закачување, врзување и САМОСТОЈНИ активности.Нерѓосувачки ЧЕЛИК - Нашето жичано јаже е изработено од материјал од нерѓосувачки челик со висока цврстина 316, зголемувајќи ја отпорноста на абење, ' рѓа и друга корозија и обезбедува издржливост и долговечност.ИЗГРАДБА-Изградена од 7х19 конструкција, 7 групи од 7 нишки плетени за да го формираат кабелот, овој челичен кабел има доволно силно јадро за да обезбеди долг работен век.БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА - јажето од нерѓосувачка жица има мазна површина, висок лак и без брус, заштитувајќи ја раката, избегнувајќи повреди и оштетувања. Може да се намали на која било големина според вашите потреби.ПОВЕЌЕНАМЕНСКО ЖИЧАНО ЈАЖЕ-совршено е за внатрешна и надворешна употреба. Нашето мултифункционално жичано јаже може да ги задоволи вашите дневни потреби, како мечување во градината, поддршка на вашите растенија, огради за скали, жични светла, врвка за облека итн. Сенка На Изгрејсонце Едро Хардвер Комплет, 39-Стапки Жица Јаже И 8 Парчиња Стеги Обложени Челичен Кабел 3/16 Инчи-1/4 Инчи (4,78 Мм - 6,35 Мм) Совршен За Поставување На Вашата Сенка Плови.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 640.00
Пофалбата: