Коаезне Дуксери Женски Трендовски Женски Есенски И Зимски Моден Градиент Печатен Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Крпеница Со Голема Големина Крпеница
Неодамнешно

Коаезне Дуксери Женски Трендовски Женски Есенски И Зимски Моден Градиент Печатен Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Крпеница

DEN 0.67

Достапно на барање

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што добивате : 1 Компјутер Дуксер Женски Дуксер Со Качулка Лесна Туника Јакна Табела : . Големина : S Биста : 116cm/45.67" ракав : 75cm/29.53" Должина : 73cm/28.74"Големина : M Биста : 120cm/47.24" Ракав : 76cm/29.92" Должина : 74cm/29.13"Големина : L Биста : 124cm/48.82" Ракав : 77cm/30.31" Должина : 75см/29.53"големина : xl биста : 128см/50.39" ракав : 78см/30.71" Должина : 76см/29.92"големина : xxl Биста : 132см/51.97" Ракав : 79см/31.10" Должина : 77см/30.31" изработен од полиестерски материјал, мек материјал, лесен дише, Кожа е одличен, Многу Погоден за претстојната зима. Погоден За Секојдневен Секојдневен Фустан, Секоја Пригода Особено Погодна За Канцеларија, Забава, Одмор, Клуб И Состаноци. Овој Дуксер Ќе Ве Направи Кул. Вратот На Екипажот Е Дизајниран Да Излегува Од Клучната Коска. Прекрасни Декоративни Копчиња Се Израз На Вашата Личност. Долгиот И Високо Еластичен Дизајн На Половината Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Погоден За Хеланки, Фармерки, Шорцеви Или Панталони. Можете Да Носите Дуксер Во Шорцеви Или Здолниште, Така Што Ќе Изгледа Стилски Во Текот На Целата Година!.

Повеќе детали

Избор на купувачи