Црвена Санка Дедо Мраз Кафеава Елен Шема Утешител Комплет За Новогодишен Декор Ѕвездено Небо Божиќен Ноќен Јорган Постелнина Комплет Детска Јорган За Возрасни Со
Неодамнешно

Црвена Санка Дедо Мраз Кафеава Елен Шема Утешител Комплет За Новогодишен Декор Ѕвездено Небо Божиќен Ноќен Јорган Постелнина

DEN 1022.24

Достапно на барање

Опис На Производот. За АЦЕМ. АЦЕМ е под-бренд НА Г-ДАКЕ. Нашата компанија има продавници Во Амазон и Вол Март. Ние сме етаблиран продавач во областа на мебел за домови, со деловна историја од речиси 10 години. Имаме сопствена фабрика и магацин, како и бројни талентирани дизајнери и оператори. Нашите главни производи се печатени производи, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на ќебиња, чанти, крпи, комплети за постелнина, чаршафи, капи, навлаки за Седишта, Здолништа За Новогодишна елка. Во иднина, ќе истражуваме повеќе производи и ќе чекаме да ги дизајнирате. Ако уживате во дизајнирање производи и има уникатни производи од целиот свет, можете да ни го испратите вашиот дизајн преку е-пошта и ние ќе го испечатите на производите што ги нарачувате. Можете да ни кажете дека не ви се допаѓаат нашите модели. Сакате да ги промените сите модели на вашиот сопствен дизајн, нема проблем. Испратете ни го дизајнот и оставете ни го остатокот од работата. Спецификацииматеријал : Полиестер. ГОЛЕМИНА Близнак 175x218 ( cm) 68x90 ( инчен) Перница Случај 20"x26"Целосна 200x228 ( cm) 79x90 ( инчен) Перница Случај 20"x26"Кралица 228x228 (cm) 90x90 (инчен) Перница Случај 20"x26"Крал 264x 228 (cm) 104x90 (инчен) перница случај 20"x36". Процес на производство : Пренос на печатење [Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 2-4см поради различни методи на мерење. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода, без омекнувач, без белило, исушете ја сувата ниска топлина, без листови за сушење, пеглајте на тивок оган. Пакет : Пакет : 1 Навлака За Јорган + 2 Навлаки За Перници висококвалитетен-3д утешител ЗА печатење, супер мек утешител за сите сезони со алтернативно полнење. Лесен, овален-зашиен ватиран со мек материјал кој не се поместува или згрутчува. Комплетот За Покривање На Утешителот на кралицата вклучува : 1 мерка за покривање на утешителот 90*90 инчи и 2 футроли за перници со димензии 20*30 инчи,Тежина : 1,25 КГ. Тоа е многу погоден како подарок да се создаде топла и убава тема за вашата спална соба.Верувам дека вашиот рен ќе го сака многу. Машина измиена во ладна вода на нежен/деликатен циклус со слични бои. Не избелувајте. Пеглајте на тивок оган кога е потребно!!!! Топли Совети : Поради тоа што треба да се спакува на мало пакување, може да се работи за некои брчки кога ќе го примите. Можете да го ставите во фен на тивок оган за да помогнете да ги земете брчките и ќе излезете меки. Ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте не.

Повеќе детали

Избор на купувачи