Гроздобер Бел Велосипед Ткаенина Панел
Неодамнешно

Гроздобер Бел Велосипед Ткаенина Панел

DEN 3.33

Достапно на барање

Гроздобер Бел Велосипед Ткаенина Панел е отпечатен Со Забава Шиење. Овој панел е дигитално отпечатен на 100% памук. Панелот За Ткаенина Од Бел Акварел Е достапен во 6 различни големини : . 4,5 Инчи на 4,5 Инчи. 9 Инчи на 9 Инчи. 18 Инчи на 18 Инчи. 23 Инчи на 23 Инчи. 36 Инчи на 36 Инчи. 43 Инчи на 43 Инчи. Забавни отпечатоци за Шиење не се продаваат во продавници. * Гордо Произведени Во Диксон, Тенеси САД! *. . * Иако даваме се од себе за да се увериме дека боите на нашите фотографии од ткаенина се точни, имајте предвид дека вашиот екран на екранот може да прикаже мали варијации во Бојата, сенката или Нијансата Гроздобер Бел Панел За Ткаенина за Велосипеди.

Повеќе детали

Избор на купувачи