36 Широк, Носорог Душеци, Индустриски Мазна Анти-Замор Мат, Црна, 1 2 Дебела, Изберете Должина
Неодамнешно

36 Широк, Носорог Душеци, Индустриски Мазна Анти-Замор Мат, Црна, 1 2 Дебела, Изберете Должина

DEN 1.67

Достапно на барање

Удобноста на Душекот против Замор е само едно размислување, следното е слободата на движење. Индустриските Мазни Душеци Против Замор го олеснуваат движењето од 180 степени до и натаму потребно на сервисните шалтери и монтажните линии, истовремено избегнувајќи го стресот на колената и глуждовите што резултираат кога истите движења се прават на душеци со обликувана површина што не се лизга. Индустриските Мазни Душеци Против Замор ја обезбедуваат таа "леснотија на стожерната точка" плус неверојатно меките и еластични својства на враќање потребни во ригорозно комерцијално опкружување. Производот е вистински плус за домаќинство бидејќи мазниот врв го прави чистењето ветре. Овој производ, како и нашата Серија Дијамантски Плочи, нуди одлична издржливост, не трпи влошување од атмосферски влијанија, изложеност на озон и се гаси самостојно кога се тестира во согласност со FMVSS-302. Индустриските Мазни Душеци Против Замор се достапни во два стила. Тешкиот стил е дебел 1/2", А Супер Должноста е целосна дебелина од 7/8". Двата стила се достапни во индивидуални душеци од 24", 36" и 48 " ширини. Рабовите на основата за сунѓер ќе бидат закосени во рамките на 2" од горната површина за ефикасно заострување на рабовите на површината до подот и создавање видливо обликуван наклон околу периметарот на подлогата. 3 години гаранција. Произведено во САД. Индустриските мазни душеци против замор ја обезбедуваат таа "леснотија на стожерната точка" плус неверојатно меките и еластични својства на враќање потребни во ригорозно комерцијално опкружување. Нема влошување од атмосферски влијанија, изложеност на озон и се гаси самостојно кога се тестира во согласност со FMVSS-302. Рабовите на основата за сунѓер ќе бидат закосени. Флексибилноста на подлогата против замор е само едно разгледување, следното е слободата на движење. Произведено во САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи