Вини пух-Седи Во Поле Со Цвеќиња-Се Мачи Слободно-женски лесен француски тери Пуловер
Неодамнешно

Вини пух-Седи Во Поле Со Цвеќиња-Се Мачи Слободно-женски лесен француски тери Пуловер

DEN 3.00

Достапно на барање

Вини пух-Седи Во Поле Со Цвеќиња-Се Мачи Слободно-женскиот лесен француски тери Пуловер Понуден во Продолжени Големини. 60% Памук 40% Полиестер. Лесен француски тери плете. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи