Северна држава волк глава лого -панел за слобода рокер лежер со систем за патент
Неодамнешно

Северна држава волк глава лого -панел за слобода рокер лежер со систем за патент

DEN 1.00

Достапно на барање

Северна држава волк глава лого -панел за слобода рокер, со систем на патент. Совршено за пештерата на вашиот човек, домашно кино или каде и да сакате да се повлечете и да се опуштите во целосна удобност додека додавате смирувачка карактеристика на лулка. Механизмот за лулка е споен со механизам за лепење со целосна поддршка на лумбална, нозе и глава. Со традиционален преголем изглед, рокерот за лепење е навистина совршен спој на удобност и функција. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на столот и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес . направен во Северна Америка. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого. Синтетичка кожа со висок квалитет. Wall-A-A-WAN RECLEL : Целосно се повлекува инчи од идот. Поддршка за чај : Континуирана поддршка од глава до пети. Отстранлив грб за брза испорака и движење. Ограничена гаранција за живот на рамка. Смирувачка карактеристика на лулка. Погодно јазиче за влечење за целосна опција за опција wallидови-а-пат : целосно се повлекува инчи од wallидот. Смирувачка карактеристика на лулка. Погодно јазиче за влечење за целосна опција за рекреација.

Повеќе детали

Избор на купувачи