Менс Плажа Резервоарот Врвот Лето 3д Графички Брзо Сува Без Ракави Маица Фитнес Тренингот Тенкови
Неодамнешно

Менс Плажа Резервоарот Врвот Лето 3д Графички Брзо Сува Без Ракави Маица Фитнес Тренингот Тенкови

DEN 3.33

Достапно на барање

Направете го вашето лето поубаво, а плажата помодерна! Горди сме што го претставивме нашиот најнов производ со резервоар-3д печатен резервоар во стилот НА ХАВАИ!. ? Материјал од ткаенина : Изработен од висококвалитетен материјал за ткаенина од пеперутка, тој е пријателски за кожата и дише, нежен и стилски и се чувствува удобно и свиленкасто. Тоа е вашиот суштински избор за летни спортови, активности на отворено и домашно носење. ? Ефект на телото : Нашиот резервоар со тематика на плажа користи технологија ЗА 3д печатење, моделот е живописен и реален, што ве прави да се истакнете во толпата. Со разноврсни и стилски бои, високи перформанси на трошоците и доверба во модата во секоја пригода. ? Препорака за големина : ние нудиме три големини на деца, возрасни и екстра-големи, кои се со умерена големина и погодни за потребите на различни луѓе. ? Инструкции за перење : Рачно миење со обичен детергент за перење, не избелувајте, лежете рамно за да се исуши, пеглајте на максимална температура од 110°C на задната страна,не сушете чисти. Олеснете ви е да ја одржувате облеката чиста и уредна. Ова лето, носете ГО НАШИОТ 3Д печатен резервоар во стилот НА ХАВАИ и станете моден фокус на плажата. Дојдете и однесете го дома сега!. . Лесен и дише, погоден за плажа и топло време. Модерен и трендовски дизајн, покажувајќи ја личноста и вкусот. Различни стилови и бои за задоволување на потребите на различни луѓе.

Повеќе детали

Избор на купувачи