Сдјма Женски Секси Резервоар Без Ракави Блузи За Грб Жени Дама Без Ракави Почва Култура Топ Секси Спортски Градник Тенок Камис Резервоар Елек
Неодамнешно

Сдјма Женски Секси Резервоар Без Ракави Блузи За Грб Жени Дама Без Ракави Почва Култура Топ Секси Спортски Градник Тенок Камис

DEN 1.67

Достапно на барање

Жените Дама Без Ракави Почвата Култура Врвот Секси Спорт Градник Тенок Камис Резервоарот Елек ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Лесен,ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно за спарување, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : цела сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenена Големина На Блуза САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Должина НА Бистата XXL 12 16 42 88-110см/34.65-43.31" 54см/21.26" Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 68-90см/26.77-35.43" Должина : 50см/19.69" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 73-95см/28.74-37.40" Должина : 51см/20.08" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 78-100см/30.71-39.37" должина : 52см/20.47" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 83-105СМ/32.68-41.34" должина : 53см/20.87" големина : xxl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 88-110см/34.65-43.31" должина : 54см/21.26" Женски Секси блузи за грб без ракави. Жените Лето Лабава Копче V Вратот Ками Резервоарот Блузи. Елек Блуза.

Повеќе детали

Избор на купувачи