Хилдебрант Оданг-БЛЧ Спин Денди Микролит Спинербајт Оз Големина 2
Неодамнешно

Хилдебрант Оданг-БЛЧ Спин Денди Микролит Спинербајт Оз Големина 2

DEN 2.67

Достапно на барање

Сечилото се врти преку куката. Спин Денди лесно фрла и работи на бас од мала уста, крапи и панфиш. со остра кука и офсет вратило. ХИЛДЕБРАНТ 0 DANG-CHBL Спин Dandy 1/8oz Злато/Chartreuse & Црна Риболов Мамка.

Повеќе детали

Избор на купувачи