Фетернал Женски Нов Моден Принт Со В-Врат Маица Со Долги Ракави Тенок Врв Обични Врвови макси фустан за жени
Неодамнешно

Фетернал Женски Нов Моден Принт Со В-Врат Маица Со Долги Ракави Тенок Врв Обични Врвови макси фустан за жени

DEN 2.00

Достапно на барање

Женски Нов Моден Принт Со В-Врат Маица Со Долги Ракави Тенок Врв Обични Врвови Карактеристики : Материјал : Лесна, ултра мека и руно ткаенина може да ве стопли цел ден, но останете кул Пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер со долги ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Врвови Size USBust Shoulder Sleeve Length S496cm/37.80"37cm/14.57"60cm/23.62"68cm/26.77"M10102cm/40.16"38cm/14.96"61cm/24.02"69cm/27.17"L16108cm/42.52"39cm/15.35"62cm/24.41"70cm/27.56"XL22114cm/44.88"40cm/15.75"63cm/24.80"71cm/27.95"XXL28120cm/47.24"41cm/16.14"64cm/25.20"72cm/28.35"XXXL34126cm/49.61"42cm/16.54"65cm/25.59"73cm/28.74" лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!.

Повеќе детали

Избор на купувачи