Sailun ERange EV Турнеја 275 45R 110y XL Електрични Возила Гуми
Неодамнешно

Sailun ERange EV Турнеја 275 45R 110y XL Електрични Возила Гуми

DEN 1.00

Достапно на барање

Sailun ERange EV 275/45 R20 110y Xloverview Sailun ERange EV е гума за сите сезони која е наменета за употреба на електрични или хибридни патнички автомобили. Користејќи ја технологијата За мешање на течната фаза На Sailun Ecopoint3, ERange EV обезбедува подобри перформанси, продолжен век на траење на шарата и намален отпор на тркалање. Покрај тоа, ERange EV е изграден со армиран страничен ѕид за да понуди увезено ракување и свиоци. ГУМИТЕ ERANGE EV се дизајнирани и посветени да помогнат да се извлечат најдобрите перформанси од вашето електрично возило за да се зголеми вкупниот опсег со едно полнење. ОПСЕГ на ГУМИ користете комерцијален Sailun ecopoint3 течна фаза мешањетехнологија не само што ќе го подобри искуството ПРИ возење ЕВ, туку и ќе трае подолго, ќе работи подобро, ќе ја филтрира бучавата од патиштата и ќе ја намали отпорноста на тркалање за да се избегне ?опсег анксиозност?? витеранж, ти?повторно задолжен. ГУМИТЕ ERANGE EV имаат зголемена носивост за да ја земат предвид дополнителната тежина на батериите на возилото, додека исто така користат засилен дизајн на страничниот ѕид за остро ракување и свиоци во споредба со традиционалните гуми. ERANGE EV гумите користат докажано ?Тивко читање??технологија и секвенца со променлив чекор за тивко, удобно и безбедно возење со докажана лабораторија и тестирање на патишта со највисоки стандарди. Одговара : 2000-03 форд Ф-150 Харли-Дејвидсон Издание 2020 Бмв X5 s Drive40i 2017-20 Volvo XC90 T5 Импулс 2019 Porsche Cayenne Е-Хибрид 2015 Audi Q7 TDI Vorsprung 2021-22 Volvo XC90 T8 Надополнување Натпис Изразување 2015-16 порше Кајен Е-Хибрид 2020-22 порше КАЈЕН турбо с е-хибридно купе 2017-18 ПОРШЕ Кајен Е-Хибридно Платинесто Издание 2014 Порше Кајен Дизел Платина Издание 2022-23 Бмв Х6 М50и 2016 Волво xc90 t5 натпис 2011-14 Audi Q7 Tdi Престиж 2007-08 audi Q7 ПРЕМИУМ 2011-13 Porsche cayennes S Хибрид 2020-21 Bmw X6 Sdrive40i 2009 Audi Q7 Tdi 2017 Фолксваген Туарег V6 Волфсбург 2011 Фолксваген Туарег Vr6 2023 Volvo xc90 b6 плус 2010 Audi Q7 Престиж 2012-13 VOLKSWAGEN touareg ИЗВРШИ Tdi 2023 porsche cayenne Купе Платина Издание И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи