Марзети класично бурно сино сирење облекување fl оз шише
Неодамнешно

Марзети класично бурно сино сирење облекување fl оз шише

DEN 70.08

Достапно на барање

Со парчиња вистинско сино сирење, облекувањето со салата од сирење од сирење Марзети е кремаста, густа облекување совршена за салати и натопување зеленчук Резултатот е вкусно автентично, кремасто, густо облекување и натопи за да донесете вкус на вашите салати и мезе. Без вештачки вкусови или бои : Помагајќи да јадете подобро е наш приоритет; Ние го усовршивме нашиот рецепт за облекување на салата од сино сирење без вештачки вкусови и бои; Плус, тоа е ослободено од конзерванси и сирупи од пченка со висока фруктоза (HFC). Двојки како натопување : Обидете се со нашето облекување на сино сирење како натопување на толпата за вашите омилени Shareables како свежи зеленчуци; За нешто посуштинско, спарете се со крилја или на врвот на скара плескавица. Солен, опиен вкус : Со својот јасно солен и опиплив вкус, нашето сино сирење и облекувањето прави совршено спарување на свежите состојки на кои едноставно им треба поттик на смело вкусен вкус. Богато и препуштено : Зачувување на одличен вкус направен од висококвалитетни состојки. Спакувано во 13 мл. Тегла за да се задржи на рака за ручек, вечера и време закуска.

Повеќе детали

Избор на купувачи