Фс-Секојдневна Машина За Сечење Храна, Сива
Неодамнешно

Фс-Секојдневна Машина За Сечење Храна, Сива

DEN 1599.84

Достапно на барање

ВО ФС-200 Неско комбинираше елегантен дизајн со изведба на моќен машина за сечење храна. Исечете месо, сирење, леб, зеленчук и овошје брзо и лесно со овој квалитетен машина за сечење. Неговите карактеристики вклучуваат прецизна контрола на длабочината и силен, висококвалитетен мотор со брзина од 180 вати. Карактеристиките вклучуваат мотор од 180 вати кој обезбедува моќност за сечење и големо повеќенаменско сечило од нерѓосувачки челик од 7,5 инчи што може да се справи со широк спектар на големини и форми на храна. Променлива ви овозможува да одлучите за дебелината на вашите парчиња. Изберете 9/16" дебели. Вдлабнатиот прекинувач за напојување обезбедува безбедна употреба и го елиминира случајното вклучување додека стапалата што не се лизгаат обезбедуваат стабилна основа на повеќето површини. И кочијата за храна и сечилото се отстранливи за брзо чистење. Сечачот За Храна НЕСКО ФС-200 е дизајниран за елеганција и високи перформанси за да можете да ја прескокнете линијата дели. Нерѓосувачки челик завиткана храна превоз со шпедиција навалување. Одвојлив 7,5-инчен назабен нерѓосувачки челик. Прилагодлив 9/16". Леано алуминиумско куќиште со мотор од 180 вати. Вдлабнат прекинувач за напојување и нелизгачки стапала. Функција за брзо ослободување за лесно чистење. Двојна безбедносна карактеристика. Заштитна заштита на сечилото.

Повеќе детали

Избор на купувачи