Време на одмор Црвена вода шише Оз.Таал црвено црно шише со додаток за коса
Неодамнешно

Време на одмор Црвена вода шише Оз.Таал црвено црно шише со додаток за коса

DEN 2.67

Достапно на барање

Ова разнобојно, едно wallидно шише со вода е вашиот совршен придружник за пиење. Големина за да ги вклопите повеќето држачи за чаши, ова прави совршен Божиќен подарок за вашите омилени пријатели, или само да се однесувате кон себе! Розово шише со убава работа напорно забавувај се, шише со шишиња рече дека не се откажувај и печатено шише Блакц го прават тоа. 24 унца, лесно чистење шише со врвот на завртката од не'рѓосувачки челик и дното од не'рѓосувачки челик. Сет за шише со вода за одмор. 3 асортимани, розово шише со убаво работно време, забавувајте се, шише со шишиња, не се откажувајте и печатено црно шише го прават тоа. 24 мл, ч 9,9 "x dia 2.8". Шише со вода со додаток за коса како сет за подароци. Без разлика дали работите надвор, кампувате или едноставно останувате хидрирани во текот на денот, спортското шише одржува пијалоци свежи и достапни.

Повеќе детали

Избор на купувачи