Вакуумско изолирано шише со вода за патувања
Неодамнешно

Вакуумско изолирано шише со вода за патувања

DEN 3.00

Достапно на барање

Шише со вакуум со вакуум од не'рѓосувачки челик од Мира 17 мл е совршено изолирано шише. Нашето врвно ранг, шише во форма на кола користи технологија Miraguard за да го задржи вашиот пијалок ладен до 24 часа или топол до 12 часа. Оваа паметна технологија користи изолација со двојни wallидови што штити течности од надворешни температури и го задржува вашето шише без пот. Нашето елегантно и стилско шише е направено од висококвалитетен 18/8 не'рѓосувачки челик што не крши, 'рѓа или го менува вкусот на вашиот пијалок. Ова шише е совршено големина за да се собере голем капацитет на вода и да се вклопи удобно во раката или во повеќето стандардни држачи за чаши. Чувствувајте се самоуверено користејќи го нашиот доказ за истекување, БПА и фталати бесплатно капаче од не'рѓосувачки челик и шише. Земете го ова преносно шише со вас за да работите, училиште или додека не патувате низ светот. Уживајте во користењето на вашето изолирано шише на сите животни авантури! Miraguard Technology : Со нашата технологија изолирана со вакуум со вакуум, пијалоците остануваат ладни 24 часа или се жешки 12 часа. Нашата иновативна технологија користи внатрешна постава за бакар што создава надворешна кондензација, така што вашето шише нема да се пот. Чувствувајте се енергично наутро, пополнете го шишето со освежувачки ладен чај или мраз ладна вода и уживајте во тоа цел ден!. Изградено да трае : Ова трајно шише е направено од висококвалитетна храна од 18/8 не'рѓосувачки челик што нема да се скрши или 'рѓа. Без разлика дали сте на забавна авантура, истражувајќи го одличното на отворено или легнувате покрај базенот, ова премиум шише секогаш ќе обезбеди чист, чист вкус што нема да ги задржи или пренесува вкусови . Стил со цел : Земете го елегантното, стилско шише со Вие треба да работите, училиште, салата или додека сте надвор од патувањето низ светот. Користете го вашиот доказ за истекување, преносно шише каде и да одите. Ова шише има зафат без лизгање, што го олеснува држењето на топли или студени денови . погодно преносно : удобно носете го ова шише во рака или без напор вклопете го во држачот на чашата за возила. Совршената големина е компактно има голем капацитет на вода за да можете да останете хидрирани на сите животни авантури!. Здравје на ум : Пијте со доверба, нашето шише и капа се БПА и фталати слободни за да се осигурат дека вашето тело е безбедно од штетни токсини. Направете добро за вашето тело и планетата со употреба на шише за еднократно вода. Со едно еднократно шише со вода од не'рѓосувачки челик, полесно е да пиете повеќе вода и да го подобрите целокупното здравје!.

Повеќе детали

Избор на купувачи