Chaps Bedford Cord Sharter Shorts, големини 28-42
Неодамнешно

Chaps Bedford Cord Sharter Shorts, големини 28-42

DEN 0.67

Достапно на барање

Брз фаворит, шорцевите од двојни шорцеви од Бедфорд одат со сè. Спарете ги со ткаена кошула со кратки ракави за фустанат изглед, или врвете ги со мета или поло за обична вибрација. Најудобните шорцеви, во кои има флексибилно ниво на половината што нуди дополнително давање и движење каде што ви треба најмногу, ќе сакате да ги носите секој ден, бидејќи уживате во месеци во топлото време. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 "inseam. Затворање : копче и поштенски мува. Џебови : 2 предни џебови за цртање, 2 џебови за заварување со затворање на копчиња и 2 џебови од карго за ракави. Истегнете ги шорцевите од двојки од поглавја.

Повеќе детали

Избор на купувачи