Квадрати Тим Машин 20-чаша 4-кварт РИ
Неодамнешно

Квадрати Тим Машин 20-чаша 4-кварт РИ

DEN 2.00

Достапно на барање

Краток опис не е достапен RSWA1000 : Карактеристики : -Кул -допир на телото од не'рѓосувачки челик. -Smarter : Fuzzy Logic 2.0 TM ја следи температурата над и под садот за готвење и ги прави прилагодувањата автоматски. -Пококува специјализирани функции за пареа, бавен готвач, киноа, јогурт и овесна каша. -Изграден за квалитетен сад за готвење екстра дебела, помоќен елемент за греење и паметен дигитален дисплеј. -Пококува лопатка со ориз, сад за пареа и мерна чаша. -Ремовиден кабел за напојување. Тип на производ : -Селе шпорет/шпорет на ориз/пароброд за храна. Облик : -олумна. Заврши : -Назајански челик. Број на вклучени предмети : -4. Вклучена е корпа за пареа : -Да. Автоматско исклучување : -Да. Заклучување : -Да. Нелеп : -Да. Преносен : -Да. Отстранлив ентериер : -Да. Поставување за затоплување : -Да. Тип на работа : -Програмиран. Безбедна машина за миење садови : -Да. Капацитет : -4 квартови. Капацитет на ориз : -20 чаши. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -11.3 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -11.1". Севкупна длабочина -напред до назад : -11.1 ". Севкупна тежина на производот : -6,4 фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи