Scrubstar Core Core Essentials Mechanice Strighter Drighte v-вратот на вратот на врвот WD844
Неодамнешно

Scrubstar Core Core Essentials Mechanice Strighter Drighte v-вратот на вратот на врвот WD844

DEN 2.33

Достапно на барање

Овој ексклузив додава поп боја на вашата гардероба и многу удобност. Активни врвни V-вратот на вратот на вратот на предните странични панели на контраст и деталите за Coverstitch. Два предни заоблени џебови на лепенка и еден џеб за комунални услуги нудат многу складирање, додека страничните отвори обезбедуваат леснотија на движење. Истегнете ткаенина од Твил. Заоблен кошула полите и отвори за леснотија на движење. Еластични ракави на ракави. Внатрешното врзување на вратот. Декоративни акценти на Бартак. Декоративно двојно игла за вртење. Лесна грижа.

Повеќе детали

Избор на купувачи