Хартија #5. Коверти со монети, 1 2, фуксија, 50 пакувања
Неодамнешно

Хартија 5. Коверти со монети, 1 2, фуксија, 50 пакувања

DEN 1.00

Достапно на барање

Коверти со џем хартија Фуксија #5,5 монети се изработени од мазна, висококвалитетна, 30% рециклирана хартија од 24lb. Секој од нив мери со големина 3 1/8 x 5 1/2 инчи и има директно размавта со сигурно затворање на гума за гуми за влага. Овие коверти со отворен крај се со голема големина за мали предмети, како што се пари, монети, проверки, картички за белешки, билети и други предмети. Овој пакет содржи вкупно 50 коверти. Секој од нив има живописна боја на фуксија која им дава светла изглед. Користете ги овие коверти за организација или испраќање во вашиот дом, бизнис, канцеларија или каде било. Големина : 3 1/8 x 5 1/2 инчи Боја : Фуксија Количина : 50/Пакет Боја : Фуксија. Големина : #5 1/2 монета (3 1/8 x 5 1/2 инчи). Количина : 50 пакет. Карактеристики : Затворање на гума за џвакање. Одлично е да се користат за чување мали предмети како што се монети, накит, мали делови, пари, картички за подароци, лизгање на депозити и проверки.

Повеќе детали

Избор на купувачи