Xewsqmlo Cob Фенерче Мултифункционална Работа Светлина Лумени Кампување Светилка За Итни Случаи
Неодамнешно

Xewsqmlo Cob Фенерче Мултифункционална Работа Светлина Лумени Кампување Светилка За Итни Случаи

DEN 0.67

Достапно на барање

УСБ-Светилка За Светилка СО КОЧАН На ПОЛНЕЊЕ Мултифункционална Работна Светлина 1000 Лумени Магнет Водоотпорна Светилка За Итни Случаи Со Долг дострел За Авантуристичко Кампување . Функција : . 1. Супер-големо светло за поплави и силно осветлување, рачката опкружува четири блокови ОД КОЧАН, супер светла и мека светлина и осветлување од големи размери. 2. USB излезниот систем може да се користи за итно полнење на мобилни телефони и може да се користи како банка за итни случаи. 3. Метален висечки прстен дизајн, виси осветлување. 4. Опашката е опремена со магнет, кој може да се адсорбира на производи од железо, како што е телото за осветлување, што го прави поудобно за употреба. Спецификација : . Име : мултифункционален кочан поправка светлина. Школка : алуминиумска легура, тврда елоксирана. Мониста на светилката : четиристрани монистра од кочанска ламба. Големина : 13,2*4,6 см/5,2*1,81". Траење на батеријата : 4-5Ч. Полнење : 3-4Ч. Батерија : 1 26650 литиумска батерија со голем капацитет(батерија 3000 мах). Осветленост : 1000 лумени. Запчаници : вклучено е 1 кочан светло - - - 2 светла ЗА КОЧАН - - - 3 СВЕТЛА ЗА КОЧАН на 4 долари вклучени светла за КОЧАН-вклучени светла. Водоотпорен : дневен водоотпорен. Полнење : УСБ директно полнење. Тежина : 463,5 гр. Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 х Кочан Фенерче. 1 х 26650 Литиумска Батерија. 1 х Кабел за Полнење опашката е опремена со магнет, кој може да се адсорбира на производи од железо, како што е телото за осветлување, што го прави поудобно за употреба. USB излезниот систем може да се користи за итно полнење на мобилни телефони и може да се користи како банка за итни случаи. Супер-големо светло за поплави и силно осветлување, рачката опкружува четири блокови ОД КОЧАН, супер светла и мека светлина и осветлување од големи размери. Метален висечки прстен дизајн, виси осветлување. Стил : мода; едноставно.

Повеќе детали

Избор на купувачи