16 18 20 Сиво Мермерно Дрво Пк Крајна Маса
Неодамнешно

16 18 20 Сиво Мермерно Дрво Пк Крајна Маса

DEN 1.67

Достапно на барање

Дајте и на вашата соба исклучителен внатрешен дизајн со оваа крајна маса. Изработен е со издржливи парчиња дрво и поли-смола. Се одликува со шестоаголна форма и прекрасен мермерен врв што се потпира на цврста отворена дрвена основа. Ова се некои од деталите што и даваат на оваа табела толку исклучителнаesетика. Оваа маса е украсена и со други интригантни украси кои и помагаат непречено да се спои со постојниот декор. Табелата е изречена во богат мермер и сива завршница. Тоа е елегантна и непречено рационализирана форма е јасен одраз на одлична изработка. Достапен е во димензија од 16 на 18 на 20 инчи. 16" Х 18" Х 20 " Сиво Мермерно Дрво 2 парчиња Пк Крајна Маса.

Повеќе детали

Избор на купувачи