Чаолеи Декор Приврзок Подароци Кукла Декорација Скандинавски
Неодамнешно

Чаолеи Декор Приврзок Подароци Кукла Декорација Скандинавски

DEN 279.84

Достапно на барање

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде. Нашата стока е внимателно проверена, а квалитетот на стоката е загарантиран. Можете да бидете сигурни дека ќе изберете. Ако имате какви било прашања во врска со стоката, слободно контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување.Украси : тоа е декорација на домот. Украсете го вашиот дом, ставете ги во вашата соба и украсете ја вашата соба, како биро, маса, софа, библиотека, полица, трпезариска маса, покрај креветот, исто така се користи за облекување на дрвото. Нека вашиот дом (соба) имаат сценско .Телото и шапката на фигурината се направени од мек кадифен нос, бела брада од влакна и висока капа за позирање.Боја : како што е прикажано4х Декоре Одлично за ширење на традиционалниот дух. Во чувари на домот и ги штити луѓето од несреќа. Тоа носи среќа на семејството и се смета за среќа. Можете да го користите за да им раскажувате приказни на вашите деца и да пренесувате радост.Материјал : памучна рачно изработена : Секоја кукла е изработена од-пријателски материјали, така што различни две ќе имаат некои разлики во големината и тежината. Нивниот изглед е многу популарен кај децата, а исто така е добар избор за детски подароци.Големина : 14x5cm/5.5 € 1.97 inches Size табела : . Одлично За Ширење На Традиционалниот Дух. Во Чувари На Домот И Ги Штити Луѓето Од Несреќа. Тоа Носи Среќа На Семејството И Се Смета За Среќа. Можете Да Го Користите За Да Им Раскажувате Приказни На Вашите Деца И Да Пренесувате Радост. дома декорација предмети дома декорација ѕид. 4х декор домашна декорација светла домашна декорација сликарство. Боја : Како Што Е Прикажано дома декорација предмети за дневна соба дома декорација предмети под 100. Украси : Тоа Е Декорација На Домот. Украсете Го Вашиот Дом, Ставете Ги Во Вашата Соба И Украсете Ја Вашата Соба, Како Биро, Маса, Софа, Библиотека, Полица, Трпезариска Маса, Покрај Креветот, Исто Така Се Користи За Облекување На Дрвото. Нека Вашиот Дом (соба) Имаат Сценско . мали декорација предмети за домашна домашна галантерија декор. Големина : 14х5цм/5,5€1,97 инчи додатоци за украсување на домот додатоци за украсување на домот за дневна соба.

Повеќе детали

Избор на купувачи