Патување Во Кафез За Хрчаци Носете Кафез За Стаорци Мали Миленичиња Материјали Додатоци За Играчки За Хрчаци
Неодамнешно

Патување Во Кафез За Хрчаци Носете Кафез За Стаорци Мали Миленичиња Материјали Додатоци За Играчки За Хрчаци

DEN 959.84

Достапно на барање

Опис. Ова е кафез за хрчаци. Изработени од врвен материјал, без штета на вашите миленици. Мултифункционален дизајн, хрчак може да јаде, спие, игра и така натаму. Одличен подарок за вашето домашно милениче хрчак. Светла боја, убава и пространа. Функција. - Боја : Случајна Боја. - Материјал : ПП И Железна жица. - Големина : 23х17х15, 5см. - Забелешка : Случајна Боја На Додатоците. - Изработен од врвен материјал, без штета на вашите миленици. - Мултифункционален дизајн, хрчак може да јаде, спие, игра и така натаму. - Одличен подарок за вашето домашно милениче хрчак. - Светла боја, убава и пространа. Изработени од врвен материјал, без штета на вашите миленици. Мултифункционален дизајн, хрчак може да јаде, спие, игра и така натаму. Одличен подарок за вашето домашно милениче хрчак. Светла боја, убава и пространа.

Повеќе детали

Избор на купувачи