Победа рип спортски шахти, десетина
Неодамнешно

Победа рип спортски шахти, десетина

DEN 1599.84

Достапно на барање

Комбинира навлегување на VAP и издржливоста на Vorce. Дизајнот со намален дијаметар нуди точност на долг дострел и максимално влијание врз најтешките животни во светот. Победа на рип Спортски шахти, 1 десетина : Дизајн на намален дијаметар. Мраз облога. Толеранција на права : +-. 006 “.

Повеќе детали

Избор на купувачи