Awntech Сан Франциско елегантен наклон на прозорецот врата
Неодамнешно

Awntech Сан Франциско елегантен наклон на прозорецот врата

DEN 2.00

Достапно на барање

Наклонот на San Francisco Awning Awning е марка за убавина од Awntech. Тоа е едно од нашите најпопуларни тенди. Додава голем број на привлечност на Curb и за станбени и за комерцијални апликации. Наклон на наклон на Сан Франциско : ткаенините се изработени од 100 проценти раствор обоен акрилик. Лесно се склопува и инсталира. Инженерски и тестиран за да издржи сериозни оптоварувања на ветер и снег. Рамката е произведена со структурни алуминиумски квадратни цевки. Awnings имаат можност да трансформираат драб надворешност на која било зграда. Достапно во повеќе бои и големини.

Повеќе детали

Избор на купувачи